Loc de practica

Cine suntem noi?

Grupul CANAM este în Braşov din anul 1998. Înfiinţat iniţial ca un mic birou tehnic, CANAM este acum o companie importantă pe piata locala, având propria clădire şi peste 350 de angajaţi.

Echipa noastră din Braşov oferă servicii de modelare 3D, desenare şi estimare pentru construcţii precum: clădiri, structuri metalice şi poduri. Lucrăm pentru uzinele şi birourile grupului CANAM din Canada şi SUA, dar şi pentru alţi producători de construcţii metalice din America de Nord. Avem, de asemenea, propria echipa de IT care dezvoltǎ softurile utilizate de compania noastrǎ.

Pentru anul 2021 lansam doua programe de practica, atat pentru studentii facultatiii de matematica-informatica pasionati de programare, cat si pentru studentii facultatilor de inginerie, pasionati de modelare si design industrial.

Mai multe informatii despre noi gasiti pe : www.groupecanam.com

Ne puteti scrie la adresa: careersro@canamgroupinc.com.